אודות העסק

ברוכים הבאים להילה נאור מעצבת חופשה, המתמחה בתכנון טיולים מותאמים אישית עבור משפחות עם ילדים.

כאם לילדים בעצמי, אני מבינה כמה חשוב זה ליצור חוויות משפחתיות ומיוחדות שישארו עם הילדים לכל החיים. כך שאני מתמקדת בתכנון טיולים המשלבים את העניין והצרכים הייחודיים של כל משפחה. אני משתמשת בניסיון רב שצברתי עם השנים בהם טיילתי, ביכולת במידענות שלי, ובמקצועיות כדי להפוך את הטיול שלכם לחוויה מיוחדת ומשמעותית.

אני מציעה תכנון מסלול מקיף המתאים לצרכי המשפחה שלכם ולגילם של הילדים. המסלולים כוללים פעילויות לסוג המשפחה ולצרכיה, ואעשה כל מאמץ כדי להפוך את הטיול שלכם לחוויה מושלמת.מגוונות, כמו טיולי הליכה, רכיבה על אופניים, ביקורים באטרקציות מקומיות מסעדות מפות וקישורים לאתרי הכרטיסים ועוד. כל מסלול מתאים לסוג המשפחה ולצרכיה ואעשה כל מאמץ להפוך את הטיול שלכם לחוויה מושלמת.

אודות השירות

לאחר בחירת השירות תתקיים שיחת טלפון להיכרות ואיפון אופי הטיול והמשפחה המטיילת. הלקוח יקבל בנוסף שאלון למילוי בו שאלות רבות שגם הן יעזו לדייק ללקוח את הטיול.
הכנת התוכנית ומסירתה לאישור הלקוח עם אפשרות להחזיר לתיקונים פעם אחת. לאחר אישור סופי יקבל הלקוח את התוכנית בספר דיגטלי אינטרקטבי מותאם לנייד ובעותק pdf לנוחותו. כמו כן רשימת אריזה מותאמת מסלול, משתתפים ועונה.

אודות הילה נאור

נעים מאוד, שמי הילה נאור, ואני מעצבת חופשה. מתכננת חופשות בהתאמה אישית למשפחות.
גדלתי ברמת הגולן ביישוב בני יהודה וכבר מילדותי מטיילת כל שבת במסלולי הגולן עם משפחתי.
בכיתה ח' הטיולים התרחבו לרחבי ישראל והפכו טיולים עצמאיים באוטובוסים וטרמפים, לבד או עם חברים.
עם סיום הצבא התחלתי את מסעותיי בעולם. ביקרתי כ – 30 מדינות ועשיתי מעל 1,000 אטרקציות ביעדים השונים.
מסין ועד קולומביה , אנגליה ועד רוסיה, לכל היעדים יצאתי עצמאית, שהתוכנית באחריותי.

מקצועי הוא מנהלת פרוייקטים בתחום הבטחת האיכות ובטיחות המזון ויש לי תואר ראשון במדעים.
משהבנתי שהייעוד שלי הוא לתכנן חופשות ולהבטיח שיהיו איכותיות, כאלו שמלאות בתחושה של סיפוק ונחת, פתחתי את העסק שלי ביוני 2022.
כל חופשה מבחינתי הלקוח הוא היזם ואני מנהלת הפרוייקט בשיתוף מלא של המשפחה למען הצלחת הטיול. אני מאמינה שטיול טוב יכול לרפא כאבים, להצמיח קשרים ולמלא מצברים. ומעל הכול חוויה שנצרבת לכל החיים בליבם של הילדים. וגם שלנו.
תגובות הלקוחות ממלאות אותי באנרגיה למציאת עוד ועוד דרכים להגיע להורים שמתלבטים על טיול עם הילדים, או רוצים לשפר את החוויה. כי אני מאמינה בלב שלם שאפשר לקבל שיתוף פעולה מלא של הילדים לחוויה טובה ובלתי נשכחת.

המידע הרב שקיים היום ברשת, על כל יעד, מזוקק על ידי לתוכנית מותאמת אישית לכל משתתפי הטיול.

בואו לראות מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו

בואו לראות מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו